KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12861565
nr 1286 1565
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Etsning, Signerad, numrerad 19/20, bladets mått: 65x50 cm.
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 4 november 2019
kl 19:05:25
2.000 kr
2.400 kr
2.400 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
2.800 kr